VIDEO: Radim a Milenka! Dvojka k pohledání s Petrem Čtvrtníčkem a Kateřinou Kairou Hrachovcovou

Seriál Přístav uvidíte na Primě už tuto středu. Jednou z hlavních hvězd seriálu, který vám přinese pohodu a horké léto do toho doznívajícího, je herecký mág Petr Čtvrtníček. Ten se svým Pátkem vysloveně baví. Podívejte se na jeho scénu s Kateřinou Kairou Hrachovcovou.
Přístav - Petr Čtvrtníček s Kateřinou Kairou Hrachovcovou
Přístav - Petr Čtvrtníček s Kateřinou Kairou Hrachovcovou
archiv

reklama

Seriál Přístav připluje na divácké obrazovky už 26. srpna ve 20.15. 

Radim Pátek alias Vzteklý pes. Radima poznáte snadno, vykračuje si s výrazem vytočené veverky a šílenýma očima propichuje každou nepatřičnost. Rozhodl se, že jeho prací bude chránit osadu, ve které žije. Chce, aby byl v Zátoce pořádek. Sám na něj společně se svou fenkou vlčáka, která má příznačné jméno Etika, dohlíží.

Nikomu nic neodpouští. A nemá rád novoty. Proto ani cizince, kteří představují v osadě hotovou anarchii. Obzvlášť Marek Skála si s Pátkem rozhodně nesednou. Radim Pátek pracuje u bezpečnostní agentury, občas ostatním vyhrožuje a kvůli každé maličkosti hned vyletí. Alois Drozd si z něj utahuje, že je to spíš "vytočenej ratlík", ale Pátek sem tam překvapí.

Radim Pátek je elektrikář a místní samozvaný hlídač
Autor: archiv Prima Radim Pátek je elektrikář a místní samozvaný hlídač

Boj jeho Milenky a Krupice

Kromě psa už má Radim rád jen jednu živou osobu. Tou je Milenka Hrdá, jeho dlouholetá přítelkyně. Svou lásku dává Milence najevo někdy hodně zvláštním způsobem. Radim si o sobě myslí, že je nejlepší, stejně jako jeho přítelkyně, jenže Milenka v osadě zápasí o post nejvíc sexy "baby" s Krupicí.

I na to má Radim skvělou odpověď:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav - Čtvrtníček a chytrá kniha


Seriál Přístav uvidíte už ve středu na Primě ve 20.15!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!