VIDEO: Radim oznamuje, že je bratrem Pepy a Drtiny. Jak na to přišel?

Je to další "pátkovina"? Radim s Mili pozval na večeři Drtinu a Krupičku, protože má pro ně vážné oznámení, jež změní navždy jejich životy. Podívejte se na exkluzivní video z pátečního Přístavu, které uvidíte na Primě ve 20.15.
Radim má ke všemu co říct
Radim má ke všemu co říct
archiv Prima

reklama

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

Zjištění, které převrátí životy většině obyvatelům Zátoky. Radim tuší, že jeho rodiče nejsou těmi pravými. A hodlá to oznámit Krupičkovi a Drtinovi.

Radim Pátek má pro Krupičku a Drtinu opravdu velké překvapení. Nikdo by nečekal, že Milenka Hrdá Pátková pozve zrovna Krupičku a novináře Drtinu na slavnostní večeři. Oba dva očekávají další lži od nejslavnějšího obyvatele Zátoky. Radim však překvapivě přichází se zjišťěním, že je jejich nevlastní bratr.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (79) - upoutávka

Krupička a Drtina tomu nechtějí věřit, je to příliš náhod najednou. A také za tím stojí Radim Pátek, kterému celá Zátoka nevěří ani nos mezi ušima. Radim se vytasí s fotkou, která má naznačit, jak to mezi rodiči bylo. Ouško se rozhodne fotografii poslat na kriminální expertýzu. Radim totiž ví, že Drtina koupil letenky Krupičkovým, aby s nimi mohli navštívit Kanadu.

Drtina přestřihává pásku
Autor: archiv Prima Drtina přestřihává pásku

 

[[nid:]]

Přístav uvidíte na Primě už ve 20.15 tento pátek!

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit

 

reklama

reklama