Začnu poprvé péct kvůli Šimonovi, prozradila Petra Hřebíčková

"Vždycky jsem byla jen vděčný jedlík, když se jednalo o pečení cukroví, letos však poprvé začnu kvůli malému," říká představitelka Olgy Drozdové, která stejně jako její seriálová postava prožívá životní štestí ve formě čerstvého potomka.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TOP STAR - Přístav pečení cukroví

reklama

Seriálová postava Petry Hřebíčková je už trojnásobná matka, v seriálu se stará o nejmenší dceru Klárku, zatímco v reálném životě se Petra těší ze svého prvního potomka Šimona. Ten se narodil letos v červenci. Šimon se samozřejmě stal součástí jejího života, a tak ho Petra bere někdy i na natáčení seriálu, které probíhá párkrát v měsíci.

Vánoce kvůli Šimonovi

Kvůli Šimonovi také poprvé začne péct na Vánoce. "Vánoce si užijeme hlavně my dva, protože malý z těch dárečků ještě moc mít nebude, " směje se. Herečka si nedávno vyzkoušela pečení rovnou před kamerou v Přístavu. "Moje maminka a sestra skvěle pečou a letos se těším, že začnu i já péct kvůli synovi," říká Petra Hřebíčková.

Petra se svou seriálovou dcerou
Autor: archiv Petra se svou seriálovou dcerou

 

Hana Gregorová, která hraje v Přístavu nepraktickou milovnici umění Libuši Drozdovou, je známá jako skvělá kuchařka, jež dováží na natáčení skvělé pochutiny pro celý štáb. Pečení ji však moc nebaví, i když ji cukroví strašně chutná. "Když ještě žil Radek (Brzobohatý, pozn. red.), tak na cukroví vždycky chodil a na Štedrý den toho už půlka scházela," vzpomíná Hana Gregorová.

Libuše dohlíží na chod domácnosti
Autor: archiv Libuše dohlíží na chod domácnosti

Jak si užijou ostatní seriálové postavy Vánoce? Můžete se těšit na další díly seriálu Přístav v pondělí ve 20.15 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!