Zákulisí: Jak se padalo do bláta Katce Kaiře Hrachovcové?

V pátek jste viděli poprvé novou postavu Janu Koblížkovou, které se říká Kobliha. Miluje auta a závody a přesně v tomto duchu vjede i do seriálu. Její razantní příjezd má bohužel nepříjemnou dohru. Závodnici Koblihu hraje Betka Stanková.
Roman ji uklidňuje
Roman ji uklidňuje
archiv Prima

reklama

Kobliha se řítí cestou do Zátoky a nešťastnou náhodou srazí do zabláceného příkopu Milenu Hrdou, tedy Kateřinu Kairu Hrachovcovou. Ta si – ubrečená – pouští do sluchátek nahlas hudbu a neslyší, že za ní troubí auto a že jí hrozí nějaké nebezpečí.

Scéna se natáčela začátkem února od sedmi hodin od rána a počasí hrálo režisérovi do karet. Protože pár dní před natáčením slezl sníh, cesta byla zablácená přímo ukázkově.

Obě herečky odehrály jen bezpečnou část této scény, přímo při srážce za ně zaskočili kaskadéři. „Scéna pro mě tedy nebyla nijak náročná, horší to měla Katka, která se opravdu musela válet v bahně. Já jí jenom pomáhala vstát,“ říká představitelka závodnice Koblihy.

Připomeňte si povedenou scénu tady:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav – sražená Milenka

„Natáčení tohoto obrazu nebylo úplně příjemné, ale setkání s Betkou Stankovou ano, potkaly jsme se pracovně úplně poprvé,“ říká Kateřina Kaira Hrachovcová. Ta si bahna užila ještě i pár dní poté, kdy v zašpiněném oblečení musela točit ještě návaznou scénu v hospodě, kde už ale byla alespoň v teple ateliéru.

VŠECHNY DÍLY MŮŽETE VIDĚT NA PRIMA PLAY ONLINE

A bude mít velmi nešťastný úvod:)
Autor: archiv Prima A bude mít velmi nešťastný úvod:)

 

 

 

Díly Přístavu uvidíte každý pátek ve 20.15 na Primě!

reklama

reklama