Adam připraví zvěřinu, kterou sám ulovil!

Technik Adam (32) je adjunkt, kterého momentálně baví nejvíc myslivost. Není proto divu, že připraví zvěřinu, kterou sám ulovil. Nebudou v mase ještě broky?
Adam Innert
Adam Innert
archiv TV Prima

reklama

Ženatý tatínek Adam ze Dvora Králové je muž mnoha zájmů. Na Pavla působí jako taktik, protože nemá rád vajíčka natvrdo a nemusí sladké a je toho jistě ještě víc... Prokazatelně mu ale chutná zvěřina, která je hned ve dvou chodech jeho středečního menu. Komu pro změnu zvěřina nevoní? Je to Nicole, ta není z Adamovy večeře nadšená. Ostatní ale ocení nevšední zvěřinové menu, zajímavý je i předkrm.

Myslivec

Prostřeno! XVII (88): Myslivec
Prostřeno! XVII (88): Myslivec

Adam se rozhodl podávat španělské tapas, slané drobnosti, které připraví ve třech variantách: se sušenou šunkou, houbami a chorizem. Výborná je jeho bažantí polévka, kterou nikdo zatím nezná a pro návštěvu je to opravdu příjemné překvapení. V polévce plavou pořádné domácí nudle a až na Nicole druhý chod hosty nadchne.

Adam se říznul

Prostřeno! XVII (88): Adam se říznul
Prostřeno! XVII (88): Adam se říznul

Pečené kančí maso je na zelenině a na pivě, k tomu Adam uvaří oblíbené šťouchané brambory s cibulkou a slaninou. Bohužel už nestihne dotáhnout k dokonalosti omáčku – vypečená šťáva z masa je spíš taková vodnatá a nepůsobí chutně. I ovocné muffiny s domácí zmrzlinou mají své mouchy, domácí zmrzlina ztuhla na kost, ale na to, že hostitel nepeče a sladké nevyhledává, je sladká tečka sice málo sladká, ale chuťově dobrá. Třetí hostitel se rozhodl pro osvědčenou zábavu, která soupeře spolehlivě rozesměje. Balonky s heliem jsou tutovka. Jen Pavel se svého balonku hned nedočká. Je to schválnost, nebo na to Adam prostě jen zapomněl?

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 a hlasujte!

reklama

reklama