Adam Smilek

Adam se vyučil na hotelové škole obor kuchař-číšník. Pracoval jako profesionální barman. Nyní je majitelem bistra a cocktail baru.
Vstoupit do diskuse- 183 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Je svobodný a bezdětný. Jeho život je hodně hektický a hodně času tráví v práci. Do pořadu se nepřihlásil sám, ale výzvu přijal, protože má rád lidi a chce si vyzkoušet, jak probíhá natáčení. Má zkušenosti s natáčením na YouTube kanál Adams Cocktails, vystupoval na Óčku a v Receptáři prima nápadů, kde míchal koktejly. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví míchání koktejlů a krátkou barmanskou show svého kamaráda. Má vztah k Itálii, žil tam, také chce ukázat využití suroviny (zpracování celého býčka) a v neposlední řadě se menu hodí k ročnímu období – podzimu.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je sangvinik. Je spolehlivý, akční a je také detailista, puntičkář a workoholik.

Zájmy:
Má rád sport – chodí do posilovny, běhá a jezdí na kole. Má rád výlety a dobré jídlo.

Vztah k vaření:
K vaření má kladný vztah.

Chutě:
Rád připravuje jednoduchá, ale kvalitní jídla. V poslední době se snaží jíst víc zdravější jídla. Mezi jeho oblíbená jídla patří kachna se zelím, hovězí maso a skvělá zmrzlina.

Nesnáší:
Nejí fazolovou omáčku a kapustu.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Věřím v dokonalý den, který se neobejde bez skvělého jídla a pití.“

Očekávání:
Těší se na seznámení s novými lidmi a nové zkušenosti s natáčením.

Vstoupit do diskuse- 183 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!