Adam Tišer

Adam je studentem Středního odborného učiliště U Krbu, je ve druhém ročníku. Na praxi chodí do restaurace Jana Punčocháře. V minulém ročníku byl na praxi u Romana Pauluse.
Vstoupit do diskuse- 401 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Bydlí s rodiči a sestrou. Doma jim dělá společnost pes. Adam přijal rád nabídku školy, která ho vybrala, aby ji reprezentoval. Pokud by vyhrál, tak by investoval do kuchařského vybavení. Podle Adama je kuchař bez dobrého nože jako bez ruky. Jako zábavu si pro své hosty připraví prezentaci juda – chtěl by, aby byla zábava před večeří. Hosté zároveň budou mít možnost vyzkoušet některé chvaty (poprosí je, aby si vzali sportovní oblečení).

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je společenský a někdy je exhibicionista. Není si jistý, jak na něj budou působit kamery a jak se bude chovat.

Zájmy:
Jeho největším koníčkem je judo. Hodně času věnuje studiu gastronomie a zajímá se o všechny moderní trendy v oboru.

Vztah k vaření:
Vaření je jeho největším koníčkem a věnuje mu hodně času. 

Chutě:
Má rád maso a různé steaky. Pochutná si i na obyčejném chlebu s máslem a salámem.

Nesnáší:
Nemá rád houby, ale jako správný kuchař vždy vše ochutná. Při stolování mu vadí umělá dochucovadla, a pokud někdo jídlo solí před ochutnáním.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Očekávání jsou základem zklamání.“

Očekávání:
Těší se, že získá zkušenosti s vařením před kamerou.

Vstoupit do diskuse- 401 názorů

reklama