Adéla Línková

Adéla vystudovala gymnázium a obchodní akademii. S manželem Jozefem má syna Štěpána (16 měsíců). Její život se točí kolem její rodiny a rekonstrukce domu.
Vstoupit do diskuse- 66 názorů

S manželem rádi chodí na procházky a jezdí na různé výlety. Často chodí krmit koně, které mají kousek od domu. Adéla do pořadu původně přihlásila svého manžela, ale ten den před natáčením onemocněl, a tak převzala jeho roli ona a zastoupí ho. Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na rekonstrukci domu. Jako zábavu si pro své hosty připraví nakládání hermelínů.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je tvrdohlavá, veselá a je vždy pro každou legraci. Někdy je v neznámém prostředí trochu stydlivá a chvilku jí trvá, než se rozkouká. Nemá ráda změny.

Zájmy:
Ráda chodí na houby, baví ji pečení, jízda na kole a sledování seriálů.

Vztah k vaření:
Vaří každý den a v kuchyni tráví tak dvě hodiny denně. Více než vaření ji baví pečení.

Chutě:
Ráda připravuje rychlá a nenáročná jídla, jako jsou kuře na paprice, zapečené brambory, koprová omáčka anebo plněné knedlíky. Mezi její oblíbená jídla patří smažený sýr, španělský ptáček, guláš a svíčková. Obecně má ráda česká jídla.

Nesnáší:
Nejí vnitřnosti, dršťky, pomazánky a syrové maso. Nikdy by nesnědla syrové maso.

Motto:
V životě nemá žádné motto, kterým by se řídila.

Očekávání: Těší se na nové zkušenosti, nové lidi, které pozná, ochutnání nových jídel a ráda pozná, jak to chodí na natáčení.

Vstoupit do diskuse- 66 názorů

reklama