Adéla Nevrtalová

Adéla vystudovala ekonomii a management a získala titul bakalář. Nyní se věnuje diplomatickým studiím – je v prvním ročníku magisterského oboru. Ve volném čase brigádně pracuje. Je svobodná a bezdětná.
Vstoupit do diskuse- 72 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Do pořadu se přihlásila sama, protože ráda vychází ze své komfortní zóny a překonává se. Připravit čtyřchodové menu pro cizí hosty jí přijde jako skvělá výzva. Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na cestování a také by zainvestovala do rozšíření výbavy na pečení. Jako zábavu si připraví hádání částí Prahy podle obrázků, které namalovala její kamarádka z tábora. Toto menu si vybrala, aby hosté a diváci měli možnost poznat kouzlo marocké kuchyně.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je extrovertní, společenská, veselá a pozitivní.

Zájmy:
Ráda cestuje a chodí za kulturou. Často se schází s rodinou a přáteli. Baví ji pečení dortů a zákusků. V létě jezdí na dětský tábor jako oddílový vedoucí a přes rok se věnuje přípravě dekorací a her pro děti.

Vztah k vaření:
K vaření má velmi kladný vztah už od dětství.

Chutě:
Má ráda téměř vše. Ráda připravuje česká, italská a asijská jídla. Vždy se snaží vařit to, co jejím hostům udělá největší radost.  

Nesnáší:
Nejí houby, ryby a koriandr. Nikdy by nesnědla houby a vnitřnosti.

Motto:
V životě se řídí motty: „Život je boj, ale stojí za to.“ „Žiju, abych jedla, nejím, abych žila.“

Očekávání:
Těší se na nové lidi, které pozná a na jiná jídla, než zná z cest a z domova.

Vstoupit do diskuse- 72 názorů

reklama