Adéla Tas Marková

Adéla vystudovala umělecko-průmyslovou školu s maturitou, obor kamenosochař. Pracovala v gastronomii, jako malířka, sochařka a nyní i jako umělecká cukrářka. Cukrařině se věnuje 7 let. Prvním impulsem bylo upéct dort pro syna k prvním narozeninám. Nic, co bylo na trhu k mání, jí nechutnalo a ani se jí nelíbilo, a tak vznikl její první dort.
Vstoupit do diskuse- 74 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Postupem času se přidávaly kamarádky, které měly zájem o dorty pro své děti, a lidé se kupili, až se z toho pro Adélu stalo podnikání na plný úvazek. Nejvíc ji baví experimentovat v příchutích a nejvíc miluje radost lidí, když vidí její dorty. Adéle se stává, že se nevěsta rozbrečí štěstím, když vidí svůj svatební dort, a také vídá dětskou radost při narozeninových oslavách. Adéla bere cukrařinu jako školu na celý život a baví ji stále se učit novým technikám a také učit lidi na cukrářských kurzech, které vede. Adéla má dvě děti – syna Nikolase (8 let) a dceru Elen (4 roky). Nabídku na účast v pořadu přijala, protože už jednou v Prostřeno! účinkovala a je to pro ni velká příležitost, jak se poznat s kolegy z oboru a zažít týden plný zábavy. Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na stavbu domu. Jako zábavu by si ráda připravila projížďku po Labi. Menu poskládala z jídel, která má ráda.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je výbušná, přecitlivělá, oddaná a hodná, až se jí to někdy nevyplácí. Neustále něco ztrácí a je chaotická. Duší je bohém.

Zájmy:
Ve volném čase se věnuje pole dance, fitness, malování, stavění domu a zahradě. Miluje cestování, výlety s dětmi a čte knihy o rozvoji osobnosti.

Vztah k vaření:
Vaření doslova miluje – je to pro ni odpočinek a relax. Adéla je velký gurmán a miluje nové chutě.

Chutě:
Má ráda zdravá jídla – maso, ryby a zeleninové přílohy. Miluje všechny druhy masa a zbožňuje grilování venku na zahradě. Nejraději připravuje lehká jídla, jako jsou ryby a mořské plody. Zajímá se o zdravou výživu a fitness.

Nesnáší:
Nejí dorty a sladkosti. J Nikdy by nesnědla ústřice – zvedá se jí žaludek z jejich konzistence. Moc nemusí česká klasická a tučná jídla.

Motto:
V životě se řídí mottem: ,,Miřte na měsíc. I když jej minete, skončíte mezi hvězdami.‘‘

Očekávání:
Očekává nová přátelství, případně novou spolupráci, a ráda si oddychne od stereotypu.

Vstoupit do diskuse- 74 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!