Adrián Príbela

Adrián pochází ze Slovenska, kde vystudoval vysokou školu – Univerzitu Konštantína Filozofa v Nitře, obor politologie a evropská studia, pedagogika.
Vstoupit do diskuse- 0 názor
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Pracoval pro telefonní společnost, dále jako vedoucí prodejny Lidl, manažer oddělení infrastruktury pro společnost Slovak Telekom a manažer pro slovenský plynárenský průmysl. Jako poslední zaměstnání na Slovensku provozoval čerpací stanici a po přestěhování do České republiky se věnuje stejnému oboru – provozuje čerpací stanici. Žije s manželkou Veronikou, se kterou má dceru Viviene Annu (1 rok a 5 měsíců). Z předešlého vztahu má dva syny – Jakub 13 let a Daniel 7 let. Do pořadu ho přihlásil jeho kamarád, který si myslí, že umí dobře vařit. Zatím neví, jak by s případnou výhrou naložil. Jako zábavu si pro své hosty připravil pozemní hokej.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je cílevědomý, zodpovědný a skromný. Má smysl pro humor a rád se baví.

Zájmy:
Mezi jeho koníčky patří lední hokej – dřív ho hrál i závodně. Hodně času se snaží věnovat svým dětem a manželce. Mezi jeho koníčky patří i jeho práce, která ho baví.

Vztah k vaření:
K vaření má pozitivní vztah – vaří rád, když je doma.

Chutě:
Mezi jeho oblíbená jídla patří tatarák a steak. Rád připravuje pečené kuře s rýží.

Nesnáší:
Nejí dršťky, a ani by je neochutnal. Při stolování mu vadí mlaskání a další nepříjemné zvukové projevy.

Motto:
V životě nemá žádné motto ani heslo, kterým by se řídil.

Očekávání:
Těší se na dobrou zábavu.

Vstoupit do diskuse- 0 názor

reklama