Ahmed Biočič

Ahmed je operátor call centra. Rodinu nemá a žije sám. Tvrdí, že v minulosti nežil vždy tak, jak by se mělo, a osud ho za to potrestal. V loňském roce v únoru dostal novou šanci a začal znovu.
Vstoupit do diskuse- 411 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kvůli nemoci byl dva měsíce v kómatu a doslova utekl hrobaři z lopaty. Nyní začal život znovu, bere vše jinak a bude upřímný. Do pořadu se přihlásil sám, protože si chce vyzkoušet, jaké to je vařit před televizní kamerou. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na zaplacení exekuce. Jako zábavu si pro své hosty připraví ukázku masírování. Neví, proč si vybral soutěžní jídla pro své hosty.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je introvert.

Zájmy:
Kvůli jeho handicapu zatím patří mezi jeho koníčky hlavně sledování TV a procházky. Hodně času tráví ještě na rehabilitacích u lékařů a na kontrolách. Pohybuje se s berlí, případně s chodítkem.

Vztah k vaření:
Vaření má rád a baví ho.

Chutě:
Má rád vše, ale nemá rád skořici.

Nesnáší:
Nejí a ani by nesnědl nic, kde je skořice.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Žít naplno.“

Očekávání:
Těší se na dobrou zábavu.

Vstoupit do diskuse- 411 názorů

reklama