Alena Mráčková

Paní Alena má středoškolské vzdělání a živí se jako osoba samostatně výdělečně činná – pracuje jako pojišťovací poradkyně a věnuje se finančnictví, žije v Praze.
Vstoupit do diskuse- 607 názorů
Alena Mráčková

Čtvrtá hostitelka je rozvedená a bydlí ve společné domácnosti s přítelem a synem. S bývalým manželem má dvě dospělé děti – dceru a syna, který se chystá odjet na rok na Nový Zéland. Alena má fenku Báru, která se narodila vloni. Maminka je černý mops a tatínek apricot boloňský psík. Bára je Alenčin velký miláček. Do pořadu se přihlásila proto, aby se mohla podělit o své kulinářské umění. Vařit ji naučila bývalá tchyně, které je za vše moc vděčná. Pokud by vyhrála, tak by si peníze uložila a příští rok by si s přítelem pořídili karavan nebo obytný vůz, aby mohli více cestovat.

Charakter:
Prý optimistka se smyslem pro humor. Je hodně akční, neumí jen tak ležet u televize a odpočívat. Nesnáší nespravedlnost a snaží se pomáhat ostatním.

Zájmy:
Ráda vaří, aranžuje květiny, miluje pejsky a přírodu. S přítelem rádi společně rybaří a cestují po Česku.

Vztah k vaření:
Ráda připravuje českou kuchyni v tradiční a zdravější verzi. Umí uvařit pro milovníky masa, ale i pro vegany a vegetariány. Nejraději připravuje svíčkovou ze zvěřiny s bramborovým knedlíkem a brusinkami.

Chutě:
Má ráda skoro vše a jí hodně zeleniny. Milovala slané škubánky od maminky a od babičky všechny koláče, které nazývala „kramflek‘‘.

Nesnáší:
Tlusté maso, dršťky, olomoucké tvarůžky a mořské plody – kromě krevet. Při stolování jí vadí vulgarismy.

Motto:
Když nemůžeš, tak přidej!

Očekávání:
Těší se na nová přátelství a nové zkušenosti.

Historka z vaření:
O Vánocích poprosila bývalého manžela, aby jí slil rybí vývar a ona mohla obrat maso a dodělat polévku. Manžel vývar sice přecedil, ale do dřezu. Ten rok musela na Štědrý den hodně improvizovat.

Vstoupit do diskuse- 607 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!