Alena Žákovská

Alena je již v důchodu. Vyučila se jako pletařka a poté si dodělala školu a pracovala jako technická kreslířka. Věnovala se technickému kreslení na báňských projektech.
Vstoupit do diskuse- 56 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Je vdova a vychovala tři děti. Je velice aktivní a nyní se stará o svou vnučku. Do pořadu ji přihlásila právě její vnučka, protože si myslí, že babička umí dobře vařit. Pokud by Alena vyhrála, tak by nechala opravit schody do domu. Jako zábavu si pro své hosty připraví malování hrnečků. Jídla do menu si vybrala z těch, která jí jsou sympatická.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je veselá, společenská a hodná.

Zájmy:
Mezi její koníčky patří četba, zpěv, zahradničení a gymnastika.

Vztah k vaření:
Vaří ráda a je nejšťastnější, pokud jejím strávníkům chutná.

Chutě:
Má ráda téměř vše. Ráda připravuje guláš s rajčaty a chilli paprikou. Mezi její oblíbená jídla patří kuřecí řízek s bramborovým salátem.

Nesnáší:
Při stolování jí vadí hlasité brblání. Nejí brynzu a nerozkouše celé oříšky.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Žij tak, aby ses nemusel stydět, až se za sebe ohlédneš.“

Očekávání:
Těší se na nové zkušenosti, které získá od svých spolustolovníků. Doufá, že celý týden bude příjemná atmosféra a užije si to.

Vstoupit do diskuse- 56 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!