Andrea Burešová Lišková

Andrea má vysokoškolské vzdělání v oboru mediální komunikace. Pracovala jako modelka, fotoeditorka a produkční ve filmové postprodukci. Nyní se živí jako cukrářka. Cukrařině se věnuje asi osm let. První impuls byli její synové – vždy jim vyráběla různé věci, pekla a modelovala.
Vstoupit do diskuse- 77 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Na její práci ji baví kreativita a časová svoboda. Žije s manželem, má syny Ben (18 let), Albert (14 let) a nevlastní dceru Markétu (12 let). Doma jim dělá společnost hodně zvířat – mají psi, kočky, ježka, králíka a další. Nabídku účastnit se tohoto speciálu přijala s nadšením, i když neví proč. J Ráda zažije pěkný týden. Zatím nad výhrou nepřemýšlela, ale asi by část věnovala na dobročinné účely a také by někam vyrazila s rodinou. Sama neví, proč si tato jídla vybrala, prostě na ně padla volba. Jako zábavu si asi připraví hru Hádej, kdo jsem a pozve nějaké známé osobnosti, kteří jsou její přátelé.

Charakter:
Sama sebe neumí moc popsat. Řekla by o sobě, že je nekonfliktní a normální ženská, ale podle jejího okolí spíš nenormální. J Snaží se žít podle toho, že s úsměvem jde vše lépe. V životě ji jen tak něco nerozhodí.

Zájmy:
Ve volném čase ráda čte, baví ji výroba všeho možného, cestování a někdy tráví čas i ráda sama.

Vztah k vaření:
K vaření nemá moc velký vztah. Vaří skoro každý den, ale nebaví ji to tolik jako pečení a cukrařina.

Chutě:
Jí málo a v jídle je vybíravá. Nejraději má brambory na různé způsoby.

Nesnáší:
Nemá moc ráda ryby, nejí mořské plody a má alergii na krevety. Nejí tlusté maso a nikdy by nesnědla ústřice.

Motto:
V životě se řídí tím, co napsal Ota Pavel: ,,Umět se radovat ze všeho. Nečekat, že v budoucnu přijde něco, co bude to pravé, protože je možné, že to pravé přichází právě teď.‘‘

Očekávání:
Od tohoto týdne očekává, že se naučí něčemu novému a překoná samu sebe.

Vstoupit do diskuse- 77 názorů

reklama