Anežka Fialová

Anežka je v maturitním ročníku na Ústavním gymnáziu – česko-italská sekce. Bydlí s rodiči a sestrou, ale ta žije střídavě v České republice a v Anglii.
Vstoupit do diskuse- 164 názorů

Anežka má ještě dva starší bratry, dva synovce a neteř. Většinu času tráví ve škole nebo přípravou do školy. Pokud má volnou chvíli, tak ji ráda tráví se svými kamarády nebo v přírodě. Do pořadu ji přihlásily její kamarádky, protože ví, že Anežka ráda vaří. K osmnáctým narozeninám dostala mixér a přihlášku do pořadu. Pokud by vyhrála, tak by část dala kamarádkám, které ji přihlásily, a část by si schovala pro sebe. Jako zábavu si připraví malování na plátěné tašky. Tato jídla si vybrala, protože je to kombinace jejích oblíbených jídel, a doufá, že si každý najde něco, co má rád.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je milá, společenská, částečně introvert a potřebuje mít i jen svůj prostor.

Zájmy:
Má ráda tanec, jízdu na koni, sledování seriálů a umění. Baví ji šití a ráda nakupuje v sekáči – oblečení pak přešívá a nosí.

Vztah k vaření:
Anežka začala vařit asi před dvěma lety, protože se chtěla naučit svá oblíbená jídla. Vaří ráda a líbí se jí, že z toho vždy vzejde hmatatelný a konzumovatelný výsledek. Pokud se jí něco nepovede, tak ráda sdílí i své neúspěchy na Instagramu.

Chutě:
Mezi její oblíbená jídla patří kynuté borůvkové knedlíky.

Nesnáší:
Nemá ráda kokos a lilek.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Dovede-li se člověk zasmát sám sobě, nevyjde ze smíchu po celý život.“

Očekávání:
Těší se na zajímavé zkušenosti, nové recepty a ochutnání nepoznaných chutí.

Vstoupit do diskuse- 164 názorů

reklama