Ani druhá večeře se nebude podávat u hostitelky doma!

Vyučená cukrářka Barbora (25) je prý flegmatička a to se jí bude hodit. Jirka si včera odvařil a teď u stolu kritizuje…
Barbora Šotolová
Barbora Šotolová
archiv TV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bára připraví hostům moderní menu a na jídelním lístku to vypadá slibně. Ani ona ale nevaří doma, protože bydlí momentálně s maminkou, která si nepřeje, aby se u ní doma natáčelo. A protože Bára se sestrou už v minulosti dva roky bydlela, zná to u ní jak své boty, dokonce má v bytě ještě své zázemí, takže je to tak napůl. Jenže Tomášovi se to nelíbí a slibuje za to nějaké body dolů. Bára začne svou večeři bruschettou, kterou považuje za snadný, ale celkem spolehlivý předkrm; nedá moc práce, ale hostům většinou chutná. Někomu přesto vadí, že na bruschettu hostitelka neupekla vlastní pečivo.

Jiří machruje

Jiří machruje - Prostřeno!
Jiří machruje - Prostřeno!

Všichni se docela těší na polévku, což je poctivý hovězí vývar s domácími nudlemi, který vypadá, že by mohl být docela silný, jenže prý není. Alespoň podle Jiřího je průměrný, až podprůměrný a bohužel slabý. Barboře hodně chutná minutkové maso s bramborem, proto se na hlavní chod spolehne na vepřovou panenku a šťouchačky, což se jí povede. Jídlo ale doprovodí dvě omáčky – pepřová a žampionová, a ty už slaví menší úspěch. Pepřová je prý peřová až moc, v žampionové je zase moc mouky i cibule.

Nepovedený cheesecake

Nepovedený cheesecake - Prostřeno!
Nepovedený cheesecake - Prostřeno!

Jak dopadne pečený cheesecake? Bude aspoň moučník nezpochybnitelným úspěchem třetího večera? To by mohlo vyjít, když je Bára vyučená cukrářka…

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama