Anna Doxanská

Atraktivní blondýna Anna je vystudovaná archeoložka, poté pokračovala na dvouletém postgraduálním studiu na Pedagogické fakultě ZČU v Plzni.
Vstoupit do diskuse- 1766 názorů

Před mateřskou dovolenou pracovala jako asistentka servisu v BMW. V roce 2015 jí zjistili Crohnovu chorobu a dva roky strávila v invalidním důchodu. Anička žije sama se svými dcerami – starší Anna má 13,5 roku a Stephanie 2 roky. Bydlí v 1+1 v Plzni. Doma jim ještě dělá společnost kočka Jája. Nemají auto a rády chodí pěšky nebo jezdí na výlety vlakem. Třetí hostitelku do pořadu přihlásil kamarád Jakub, protože ráda a dobře vaří. S natáčením v televizi má Anna již docela bohaté zkušenosti. Pokud by vyhrála, tak by jela se svými holkami na dovolenou k moři.

Charakter:
Prý bezprostřední, upovídaná, extrovertní, náladová, veselá, neurotická, roztěkaná, dominantní a puntičkářská. Umí být i přátelská, romantická a zodpovědná.

Zájmy:
Věštění, ráda tančí a zpívá, cvičí pilates, zajímá se o historii, astrologii a archeologii. Někdy moderuje společenské akce a věnuje se modelingu.

Vztah k vaření:
Poslední léta kladný – vaří ráda, často a zdravě.

Chutě:
Má ráda téměř vše, mezi její oblíbená jídla patří losos s bramborovou kaší, grilovaný hermelín s brusinkami a krůtí maso na všechny způsoby.

Nesnáší:
Cibuli, česnek, slupky a ořechy, dršťkovou polévku a vnitřnosti. U stolu jí vadí kočičí chlupy, říhání, větry, zápach, špína, neumyté nádobí, nevyleštěné příbory, studené jídlo a fleky na ubrusu.

Motto:
Nesuď člověka, pokud neujdeš míli v jeho botách.

Očekávání:
Těší se na skvělou partu, dobrou zábavu a nové rady o vaření, možná i na případnou výhru.

Vstoupit do diskuse- 1766 názorů

reklama