Anna Kašíková

Anna vystudovala gymnázium v Zábřehu. Dále pokračuje ve studiu na Vysokém učení technickém v Brně, kde je na stavební fakultě. Dokončila bakalářské studium a nyní dokončuje magisterské.
Vstoupit do diskuse- 82 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Pracovala na různých brigádách jako pokladní, v továrně, v rychlém občerstvení nebo jako servírka. Nyní pracuje jako analytik v IT společnosti. Je nezadaná a bezdětná. Pohybuje se v úzkém kruhu přátel a na bytě jí dělá společnost spolubydlící. Anna sleduje pořad Prostřeno! již od začátku a vždy o účasti uvažovala. Nyní usoudila, že je ideální příležitost si zpestřit každodenní stereotyp, a tak se přihlásila. Pokud by vyhrála, tak by peníze investovala do cestování nebo na spoření. Určitě by pozvala své přátele na drink na oslavu. Tato jídla si vybrala, protože nejsou tak složitá na přípravu a jednotlivé chody jí chutnají.

Charakter:
Podle jejích blízkých je otevřený introvert, spíše melancholik, má raději menší společnost a chvíli jí trvá, než se sžije s větší skupinou lidí. Dále by o sobě řekla, že má pragmatický náhled na život a nemá ráda prvoplánovou romantiku.

Zájmy:
Ve volném čase se věnuje běhu, čtení, posilování a hraní počítačových her. Má ráda hudbu a seriály.

Vztah k vaření:
Pečení se věnuje odmala. Vždy pomáhala babičce a mamce v kuchyni. Nejvíc ji naučil život na vysoké škole.

Chutě:
Jí víceméně vše, co není přehnaně tučné nebo přeslazené. Má ráda rozmanité chutě a krémové a smetanové textury. Když si má vybrat, kam půjde do restaurace, nejčastěji volí vietnamskou, indickou nebo mexickou. Česká jídla jí jen okrajově, a to převážně u babičky, ale nevyhýbá se jim.

Nesnáší:
Nejí cvrčky, většinu vnitřností a velké množství hub. Nikdy by nesnědla zvíře, které vykazuje známky života nebo není etické ho v našich zeměpisných šířkách jíst.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Polož si laťku na zem a pak ji vždycky přeskočíš.“

Očekávání:
Těší se na dobrou zábavu, poznání nových sociálních bublin jiných lidí, a zároveň bere účast jako zajímavou zkušenost.

Vstoupit do diskuse- 82 názorů

reklama