Anna Monhartová

Anna momentálně studuje 5. ročník na konzervatoři v Praze. Při studiu se snaží si přivydělávat na různých brigádách. Doposud pracovala na pokladně v divadle, jako barmanka v divadelním baru, recepční na masážích, promotérka, asistentka účetní, pomocná pracovnice na odběrovém místě pro zaměstnance MPO, produkční a asistentka režie na muzikálu Shrek a mnoho dalších.
Vstoupit do diskuse- 99 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Momentálně čeká, až se otevřou divadla, aby v divadle Karlín mohli odehrát premiéru nového muzikálu Rebelové, kde účinkuje. Ráda by se v budoucnu věnovala zpěvu a herectví. Anna žije převážně v Praze, kde studuje a pracuje. Její rodina pochází z Rakovníka, kam jezdí na víkendy. Doma má rodiče a mladšího bratra. Má přítele a snaží se na něj najít dost času při všech aktivitách, které má. Do pořadu ji přihlásila její maminka, protože o tom společně častokrát mluvily. Pokud by vyhrála, tak by jela s přítelem na dovolenou a zbytek by dala do kryptoměn nebo jiných investic. Tato jídla má ráda a ráda je vaří. Všechny chody chutnají jejím blízkým a Anna doufá, že hostům představí něco nového, co nebudou znát. Pro své hosty si připraví s pár přáteli malý akustický koncert.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je společenská, starostlivá, asertivní, pohotová a racionálně smýšlející. Někdy je hodně zpomalená, sebekritická a má problém s nervozitou.

Zájmy:
Anna zpívá ve třech kapelách, moderuje kulturní akce a občas si odskočí na natáčení malé reklamy, videoklipu nebo jako komparz účinkuje ve filmech. Několik let jezdí učit herectví, zpěv, filmové herectví na umělecké kurzy pro děti. Má ráda pečení a vaření. Baví ji čtení, zajímá se o politické dění a novinky ve vědě. Baví ji sledování filmů a seriálů. Cvičí jógu, ráda se baví s přáteli a má ráda děti. Mezi její koníčky také patří psychologie a sociologie.

Vztah k vaření:
Vaření a pečení doslova miluje.

Chutě:
Nemá jen jedno oblíbené jídlo, její chutě záleží vždy na aktuální náladě.

Nesnáší:
Při stolování jí vadí trapné ticho a fekální humor.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Můžeš všechno, ale nemusíš nic.“

Očekávání:
Těší se na nové zkušenosti, lepší zvládnutí nervozity a doufá, že se naučí organizovat čas a zábavu.

Vstoupit do diskuse- 99 názorů

reklama