Aranka Krupová

Aranka vystudovala dopravní průmyslovku. S manželem mají zubní kliniku, kde dělá organizační a manažerské práce – je manažerkou jejich kliniky.
Vstoupit do diskuse- 149 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Je podruhé vdaná – s manželem jsou spolu od roku 2004 a roku 2008 se vzali. Z prvního manželství má dceru Nikol, která žije v Irsku, a Milušku, která pracuje u nich na klinice. Její manžel má z předešlého manželství dceru Julinku, která žije v Praze. Aranka je pyšnou babičkou – má vnučku Mateu, které je šest let a vystupuje ve Slováckém krúžku Charvatčané v dětském sboru. Z jejího souboru neměl nikdo odvahu postavit se před kameru, Arance se nápad představit folklor naopak líbil. Pokud by vyhrála, peníze by věnovala Slováckému krúžku. Jako zábavu si pro své hosty připraví zpěv a tanec v klubovně. Menu sestavila z jídel, která jsou připravitelná v daném čase, a navíc je přesvědčená o tom, že by mohla hostům chutnat. 

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je aktivní, má ráda práci a nemá ráda zahálení. Vše se snaží mít naplánované a nemá ráda, pokud někdo tvrdí, že něco nejde. Pokud na to přijde, tak i klidná Aranka umí občas vybouchnout. 

Zájmy:
Aranka je členkou sboru Charvatčané od začátku a je jejím čestným členem. Sponzoruje je a podporuje, ale aktivně nevystupuje. Hodně volného času tráví se svojí vnučkou a rodinou. 

Vztah k vaření:
Vaří moc ráda, a to už od svých jedenácti let. Vaří každý den, a stále ji to baví. 

Chutě:
Mezi její oblíbená jídla patří bramborák, má ráda polévky a ryby, ráda připravuje poctivou domáckou moravskou kuchyni.

Nesnáší:
Nejí jedenáct let maso, protože její manžel je vegetarián. Nikdy by nesnědla vnitřnosti. 

Motto:
V životě se řídí mottem: „Nemám ráda, když někdo říká, že něco nejde. Vždy hledám možnost, jak by to jít mohlo.“

Očekávání:
Těší se na nové lidi, které potká, a na jídla, která ochutná.

Vstoupit do diskuse- 149 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!