Bibiána Hatvaníková

Bibiána vystudovala střední odbornou školu technickou – má maturitu i výuční list. Vystudovala obor grafik digitálních médii. Narodila se na Slovensku a posledních šest let žije v České republice.
Vstoupit do diskuse- 63 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přestěhovala se kvůli práci a umění. Po škole měla různé brigády, hlavně v gastronomii, a pracovala jako barmanka a servírka. Celá její rodina žije na východním Slovensku. V Praze žila dlouho sama a nyní má třetí rok přítele, se kterým i bydlí. Do pořadu se přihlásila sama, protože má ,,býčí povahu‘‘. Pokud si něco vezme do hlavy, tak to z ní nedostane a jde si za tím. Takto to má v životě se vším a myslí si, že díky tomu je to aspoň zábavné. Zatím nepřemýšlela, jak by s případnou výhrou naložila. Jako zábavu si pro své hosty připravila otisky rukou na plátno. Tato jídla si vybrala, protože je ráda vaří a zvládne je připravit.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je extrovert. Má osobitý humor a je často středem pozornosti všude, kde se ocitne, a její slovenská krev se nezapře. Má jinak stanovené priority – život nebere příliš vážně a moc ráda poznává nové lidi.

Zájmy:
Bibiána má hodně koníčků, ale bohužel ji vše baví jen chvíli. Z těch dlouhodobějších aktivit jí zůstal skateboard a kreslení uhlem.

Vztah k vaření:
Jednou se jí podařilo místo knedlíků vytvořit zvláštní dílo. Jinak se jí nic špatného nestalo.

Chutě:
Moc ráda peče a z vaření ji nejvíc baví příprava bryndzových pirohů. Mezi její oblíbená jídla patří telecí steak.

Nesnáší:
Nenapadá ji nic, co by neochutnala.

Motto:
V životě se řídí mottem: ,,Žij a nech žít.‘‘

Očekávání:
Těší se na nové zážitky, nové lidi, které potká, a je zvědavá, co z ní vše vypadne.

Vstoupit do diskuse- 63 názorů

reklama