Bohuslava Návratová

Bohuslava se vyučila jako servírka s maturitou. Pracovala jako servírka v restauraci, v herně a v baru. Poté jako obsluha čerpací stanice, telefonní operátorka, operátor výroby ve fabrice a nyní je na mateřské dovolené.
Vstoupit do diskuse- 141 názorů

Bohuslava je novopečená maminka sedmiměsíční holčičky Dianky. Společně s jejím tatínkem tvoří pár, ale ještě spolu nežijí. Pořad sleduje již dlouho, a když potkala známého, který to vyzkoušel, tak ji napadlo to zkusit také. Ráda vaří a stále se učí. Je zvědavá, co na její kulinářské umění řeknou další lidé. Pokud by vyhrála, tak by si zútulnila byt a jela na nějakou dovolenou s rodinou. Jako zábavu si pro své hosty připraví střílení z vodní pistolky na balónek polepený papírem – cílem bude co nejdřív sundat papír – zábava bude probíhat venku.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je veselá kopa, má ráda zábavu, tanec, rodinu a přátele, kteří tvoří velkou část jejího života. Narodila se ve znamení vah a má i nevyváženou povahu. Je nervák a vztekloun, ale srdce má na pravém místě.

Zájmy:
Ráda tráví čas sama se sebou, baví ji uklízení a miluje chvíle s rodinou a přáteli.

Vztah k vaření:
K vaření má velmi kladný vztah.

Chutě:
Má ráda téměř vše. Ráda připravuje maso, těstoviny, omáčky, halušky, pečená jídla a dobře ochucená jídla. Mezi její oblíbená jídla patří dušená játra s rýží, těstovinový salát s kuřecím masem a frankfurtská polévka.

Nesnáší:
Nemá ráda jídla s kukuřicí. Při stolování jí vadí trapné ticho, málo prostoru na jídlo, a pokud někdo ze spolustolovníků zapáchá.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Jen tři slova v srdci měj – miluj, trp a odpouštěj. Nikdy neříkej nikdy.“

Očekávání:
Doufá, že si neudělá ostudu, její hosté se u ní dobře nají a vyhraje alespoň polovinu výhry.

Vstoupit do diskuse- 141 názorů

reklama