Božena Měchurová Studená

Pondělní hostitelka je vdaná, má tři děti a pracuje na obecním úřadě. Děti má poměrně ve velkém věkovém rozptylu, o to víc času zabere péče o vytváření dokonalého zázemí.
Vstoupit do diskuse- 1162 názorů

Stará se o Aleše (29 let), Martina (14 let) a Markétku (11 let). Její život se skládá především z péče o rodinu a prarodiče, kteří s ní a dětmi žijí. Její manžel před dvěma lety od rodiny odešel. Božena nejvíc času logicky věnuje své rodině a vaření. Má ráda pěší turistiku, baví ji lyžování, jízda na kole a tanec. Do pořadu ji přihlásil její syn a pro Boženu to bylo velké překvapení. Pokud by vyhrála, tak by se o peníze podělila – každému by dala 2000, dále by dala 10 000 na charitu a za zbytek by doplatila půjčku na auto.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je usměvavá, spolehlivá, společenská a je vždy pro každou legraci. Dále je starostlivá a altruista.

Zájmy:
Ráda vaří, baví ji sporty, je společenská.

Vztah k vaření:
Vaření patří mezi její koníčky – často a ráda vaří pro svou rodinu. Nejčastěji připravuje jídla z jednoho hrnce, jako jsou kari, guláš, cizrna na paprice a další podobné pokrmy.

Chutě:
Božena jí převážně rostlinnou stravu – je vegetariánka. Přivedl ji k tomu její syn, pro kterého vařila vegetariánská jídla.

Nesnáší:
Nejí maso, mléko, jogurty a vajíčka z průmyslové výroby. Nikdy by nesnědla oči.

Motto:
„Všechno musíš alespoň jednou zkusit, a nalej mi ještě jednu.“

Co od soutěže očekává:
Těší se na novou výzvu a doufá, že ji její spolustolovníci neroznesou na kopytech.

Vstoupit do diskuse- 1162 názorů

reklama