Boží znamení v Prostřeno! Konečně má radost i Romana

Vlastimil (45) má za sebou pestrou kariéru, ale kvůli své nové rodině a mladé ženě se vrátil z Ruska domů
Vlastimil Vincura
Vlastimil Vincura
archiv TV Prima

Jediný muž skupiny Vlastimil (45) z Frýdku-Místku se může pochlubit celými roky prožitými v zahraničí. Žil a pracoval v Estonsku a na vysoké pozici i v Rusku, kde také nasbíral své gastronomické zkušenosti. Není tedy žádným překvapením, že menu bude uprostřed týdne složené z východoevropských specialit. Během večeře se budou dámy svého hostitele vyptávat a dozvědí se, že zajímavou práci v zahraničí obětoval a vrátil se domů kvůli ženě a malé dcerce. Uvolněný hostitel dámy příjemně potěšil také tím, že zvládl připravit dva druhy kynutého pečiva.

Podívejte se, konečně má i Romana radost:

Prostřeno! XIX (14): Boží znamení
Prostřeno! XIX (14): Boží znamení

Na druhé straně překvapil navzdory očekávání svým celkem skromným bydlením a některé věci v kuchyni bohužel nedotáhl k dokonalosti. Třeba servíroval studenou, i když moc dobrou hovězí polévku s knedlíčky a nudlemi. Ke kyjevskému kotletu, kam kromě másla přidal i kopr a žampiony, vystydly i šťouchané brambory. Nakonec mu ale perfektně vyšel estonský moučník kringel, dokonce ho při přípravě esteticky působícího pleteného věnce s mákem potkal takový malý zázrak, roztomilá náhoda. Boží znamení, jak si myslí Romana?

Rodina má pro Vlastimila přednost:

Prostřeno! XIX (13): Rodina má přednost
Prostřeno! XIX (13): Rodina má přednost

Děvčatům pak ani nebude vadit, že původně zamýšlená zábava vybouchla – Vlastík pohotově připraví náhradní variantu. Soupeřky si zopakují azbuku, některé na to musí jít čistě intuitivně – jako třeba benjamínek týdne Kristýna.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

reklama