Broňa složil báseň o Prostřeno!

Slovák Broňa (43) je šikovný i pozorný hostitel, velmi se snaží, ale jeho italská večeře se moc nepovede.
Bronislav Horňák
Bronislav Horňák
archiv TV Prima

Třetí večer bude patřit Broňkovi, který žije v Česku šest let. Je ženatý a celý život pracoval jako číšník. Ale po dvaceti letech ho tato profese vyčerpala a Broněk se začal živit v Německu v autoprůmyslu. Třetí hostitel je také velký kutil a sběratel. Má rád staré věci a knihy, kterými si plní svůj dům. Knihy zatím jen sbírá a těší se, až si je jednou všechny přečte.

Podívejte se, jakou báseň složil:

Prostřeno! XIX (103) - Báseň
Prostřeno! XIX (103) - Báseň

Hosté budou překvapeni Bronislavovým bydlením, ve středu bude šmejdění docela zážitek, dosud jsme byli i budeme v bytech. Broněk uprostřed týdne přinese i vítanou změnu, vsadí na italskou kuchyni se slavným francouzským dezertem crème brûlée. A přestože se Broňa hrozně snaží, provedení bohužel nebude jako od Itala.

Podívejte se, jak hosty zaujala polévka:

Prostřeno! XIX (103) - Nechutná
Prostřeno! XIX (103) - Nechutná

Caprese salát a výběr sýrů vypadají na talíři pěkně, ale pro soupeře je to až moc jednoduchý předkrm, špagety s rajčaty budou plavat v oleji a omastku ze slaniny, prostě kritikou se šetřit nebude. Broněk to ale vidí jako taktiku a moc se mu nezdá Šárka a její komentáře. Ta opět nechává jídlo na talíři a hostitel nevěří tomu, že je jen tak mlsná…

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

reklama