Bude Janě nepříjemná debata ohledně sexuální orientace její dcery?

Zkušená hospodyně Jana (39) je tak nervózní, že pokazí i jídla, která normálně virtuosně zvládá.
Jana Pállová
Jana Pállová

reklama

Jana je také z Náchoda a pozve své hosty do domečku, kde má terasu a verandu. Tam se bude také stolovat, je to příjemné prostředí. Nepříjemné je, že Petr zase nedonese žádný dárek, Jana to nechápe. Vzájemná antipatie mezi Honzou a Petrem u ní kulminuje a ovlivňuje už tak nervózní hostitelku a náladu u stolu. I když některé výroky obou pánů jsou spíš úsměvné, aspoň Žaneta, která má už vaření šťastně za sebou, se dost nasměje.

Nechoďte na WC! Tak znělo doporučení pro pondělní večeři.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nechoďte na wc! - Prostřeno!

Janě to ale na klidu nepřidá, přesto se snaží své menu dotáhnout do konce. Některé chutě jsou ale zvláštní, prý sladké. To se týče předkrmu – zapečených košíčků se sýrem, na milost přijde během horkého letního večera hlavně příloha, řecký salát tzatziki. Obě polévky jsou přesnídávkové, kromě dršťkové je i zelňačka, aby si každý vybral. Petr si dá obě a obě nedojí, i polévky se zdají hostům nasládlé. A budou další fazolky, šťouchačky a panenka, kterou hostitelka naložila do jogurtu. Bude maso křehké či příliš růžové? A pro srovnání přistane na stole další tiramisu, které, byť z pomazánkového másla, uspěje. A jak se bude líbit zábava s pistolí a balonky, která se poněkud zadrhne? Bude Janě hodně nepříjemná debata ohledně sexuální orientace její dcery, nebo to s přehledem zvládne?

vsichni kralovehradecky kraj 14

Místo ubrusu roztrhaná utěrka, špinavé příbory a na WC se odváží jít jen jeden!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!