CASTING: Přihlaste se do Prostřeno!

Exkluzivní výhra v Prostřeno! až 70 tisíc Kč!!! Tak neváhejte, přihlaste se a staňte se i vy součástí tohoto legendárního pořadu! Stačí jen dobře uvařit a zvládnout roli hostitele. Přijďte si nejen pro výhru, ale i novou zkušenost a nezapomenutelné zážitky!
Pořad Prostřeno! vysíláme od pondělí do pátku v 17:35 na Primě
Pořad Prostřeno! vysíláme od pondělí do pátku v 17:35 na Primě

reklama

Dokážete uvařit nejen pro sebe, ale i pro své hosty? Staňte se dalším hrdinou oblíbeného pořadu PROSTŘENO! Předveďte to nejlepší z vašeho kuchařského umění, překvapte své soupeře a získejte si sympatie diváků. Na nejlepšího hostitele týdne čeká úžasná výhra, která může dosáhnout až 70 000 Kč.

Hlaste se HNED! Je to snadné! Nabízíme vám 3 jednoduché způsoby. Nejpohodlněji se přihlásíte ON-LINE přes náš webový formulář níže.

Pokud vám z nějakého důvodu ON-LINE formulář nevyhovuje, stáhněte si přihlášku ve formátu Word nebo PDF, vytiskněte ji, vyplňte a odešlete nám ji poštou.

 

Aktuálně pro vás také připravujeme speciální díly pořadu Prostřeno! Jste cizinec, chcete se seznámit nebo máte domácího mazlíčka? Přihlaste se a vyhrajte až 70 000 Kč!

Více informací na www.iprima.cz/prostreno

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!