Celé menu v Prostřeno! je jen ze surovin z Německa

Zdravotní sestřička Petra (31) podá přes své vysoké těhotenství skoro bezchybný výkon.
Petra Stibor
Petra Stibor
archiv TV Prima

reklama

REPRÍZA Čtvrteční večírek pořádá druhá těhulka Petra. Ta své soupeřky pozve do pěkného, účelně zařízeného nového bungalovu, kde bude vařit v otevřeném prostoru v komfortní kuchyni. Vyplatí se Petře sázka na pestrou moderní kuchyni a uklizený byt? Petra hodně sází na kvalitní suroviny. A protože pracovala v Německu, zjistila, že tamní suroviny jsou za stejné, někdy i nižší ceny kvalitnější, nakoupila si za hranicemi.

Petra jela na nákup za hranice:

Prostřeno! XIX (9): Nákupy v Německu
Prostřeno! XIX (9): Nákupy v Německu

Nepodceňuje ani servis, takže všechny soupeřky ocení už první chod, krásně servírovaný předkrm se zapečenou mozzarellou ve schwarzwaldské šunce a s omáčkou z rajčátek. Dýňová krémová polévka obsahuje kokosové mléko a kapku chilli, pro někoho až moc pálivý je hlavní chod – thajské kuřecí kari s basmati rýží. Petra dokonce absolvovala kurz thajské kuchyně, tak asi ví, co dělá. Komu se bude zdát asijské jídlo nedochucené a komu naopak pálivé až moc?

Podívejte se, jak dělá Petra dýňovou polévku:

Prostřeno! XIX (9): Dýňová polévka
Prostřeno! XIX (9): Dýňová polévka

Jako zábava se budou hádat písničky a řeší se, co je a není zdravé. A jaká bude nálada? Petra se snaží o dokonalost, talíře budou hranaté, jídla vypadají luxusně, nálada naštěstí vydrží… Poslední krémový mini cheesecake sklidí úplné ovace. Prostě jako v luxusní restauraci.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

reklama

reklama