Chatrč bez vody! Takhle bydlí Regina z Vyvolených!

Znají se od vidění, ale osobně se všichni asi ještě nepotkali. Prostřeno! tentokrát proběhne ve velmi speciálním složení. U jednoho stolu usednou hvězdy ze světa filmu, televize, ale i bulváru. Sestava to bude vskutku třaskavá a místy bizarní.
regina agia prostreno
regina agia prostreno

reklama

Jednu z večeří bude vařit Regina Agia Holásková – návrhářka oděvů, topless tanečnice, aktivistka a malířka. Regina se ale proslavila už svou nezapomenutelnou účastí v první řadě reality show Vyvolení. V posledních letech bojuje proti znečišťování planety a za práva zvířat. Regina je veganka, občas vegetariánka, výjimečně sní i maso, ovšem jen z bio chovů. Zděněk Macura, Pavel Novotný, Zdeněk Podhůrský a manželé Krampolovi se tak budou muset nejspíše připravit na večer bez masa.[[nid:]]

Žije u Brněnské přehrady v chatce, kde není zavedená voda a musí si ji nosit v barelech. Žila tam i nějakou dobu jen při svíčkách, bez elektřiny. Tam také pozve své hosty. Na zahradě chová poníka a psy. Má zde také mnoho podivných draků, celkově je její styl velice extravagantní.

Dívejte se od pondělí 7. 11. od 17.50 na Primě!

Prostreno special vsichni

U jednoho stolu usednou dva milenci Ivety Bartošové! Prostřeno! Speciál

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!