Dagmar Šustriková

Dagmar vystudovala střední školu s maturitou. Pracovala dlouhodobě v zahraničí u cateringu. Dále byla zaměstnaná jako pracovnice v sociálních službách a jejím aktuálním povoláním je koordinátor oddělení SSKM.
Vstoupit do diskuse- 142 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

S manželem má dvě děti. Po škole odjela do zahraničí, kde studovala a pracovala sedmnáct let. Po návratu do České republiky nastoupila do sociálních služeb, kde působí dodnes. Do pořadu ji přihlásil její manžel jako revanš, protože ona přihlásila kdysi jeho a on v něm již účinkoval. Pokud by vyhrála, tak by peníze investovala do domu, rodiny a do dovolené. Toto menu si vybrala, protože má ráda saláty, zeleninu, kuřecí a krůtí maso. Celé menu je lehké, dobře stravitelné a všem tato jídla zatím chutnala. Hosté se budou bavit hrou Hádej, kdo jsem.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je společenská, zodpovědná a přátelská.

Zájmy:
Má ráda sport, práci na zahradě, výlety a čas strávený s rodinou.

Vztah k vaření:
Vaří ráda a baví ji zkoušet nové recepty.

Chutě:
Ráda připravuje jídla, která chutnají jejím strávníkům. Má ráda kuřecí maso a sýry, ale také saláty.

Nesnáší:
Nejí omáčky – koprovou, křenovou a zelené lusky na smetaně. Nikdy by nesnědla mořské plody.

Motto:
V životě nemá motto, kterým by se řídila.

Očekávání:
Těší se na nové zkušenosti, přátele a zábavu.

Vstoupit do diskuse- 142 názorů

reklama