Další dávka emocí u sporáku v Prostřeno! tentokrát z Prahy a středních Čech

Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. V pohodové atmosféře se u stolu sejdou tři ženy a dva muži. Jak jim to bude u ploten šlapat? A jak si poradí s úkolem týdne, kterým je nyní příprava pokrmu, při kterém jsou využity fazole?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! (21) - Emoce u sporáku

reklama

Kdo se na jeho přípravu vykašle a kdo jej naopak vymazlí k dokonalosti? Kdo poprvé pozná, že je v menu něco navíc?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! (21) - upoutávka

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moct těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Barmanka Bibiána (24) se do Česka přistěhovala kvůli umění i práci.

Bibiána Hatvaníková
Autor: FTV Prima Bibiána Hatvaníková

Celá její rodina žije na východním Slovensku a Bibiána do pořadu vtrhne jako živel. Její optimistická nálada nakazí i ostatní, takže svým osobitým humorem zajistí u stolu dobrou atmosféru. Má jinak stanovené priority – život nebere příliš vážně a moc ráda poznává nové lidi. Do pořadu se přihlásila sama, protože má „býčí povahu“. Pokud si něco vezme do hlavy, tak to z ní nikdo nedostane a ona si za tím jde. Takto to má v životě se vším a myslí si, že díky tomu je to aspoň zábavné. Netuší, jak by naložila s případnou výhrou, což neznamená, že by z ní neměla radost. Ještě před třemi lety neuměla ohřát ani čaj. Vše se změnilo tím, že poznala svého partnera. Vaření ji začalo bavit a dává do něj srdce. Sledujte už v pondělí, jak to dopadne.

Úterý: Nákupčí ve strojírenském průmyslu Žaneta (25) je velmi soutěživým sangvinikem.

Žaneta Ferusová
Autor: FTV Prima Žaneta Ferusová

Ráda připravuje lowcarbový styl stravování – eliminuje přijaté sacharidy a průmyslově zpracované potraviny. Vynechává přílohy a volí vhodnější, zdravější a stejně chutné náhrady. Má ráda vesměs vše, jen jí od dětství vadí syrová cibule, která jí dokáže pokazit chuť pomazánky nebo tataráku. Mezi její oblíbená jídla patří hermelín na grilu a cokoli s mákem. Vařit bude v kuchyni své maminky, kterou má „v ruce“. Jak se jí zadaří, a nebude hostům vadit, že nevaří u sebe doma? To vše zjistíte už v úterý.

Středa: Student Michael (20) o sobě tvrdí, že je mladý a zkoumavý.

Michael Fiala
Autor: FTV Prima Michael Fiala

Mezi jeho koníčky patří volejbal, poker a jízda na skateboardu a longboardu. Občas si rád vyrazí do města a baví ho prosazování anarchokapitalismu. Sám o sobě tvrdí, že je mladý zvídavý muž, který neodmítne žádnou zábavu ani povyražení. Do pořadu ho přihlásili spolubydlící, kteří si z něj chtěli udělat srandu, ale Michael nedokáže nic odmítnout a výzvu přijal. Rád připravuje maso „ve stylu“. Nejí řepu, nakládané okurky, paštiku a játra. Nemá rád pivo Staropramen. Mezi jeho oblíbená jídla patří lasagne. A u stolu nesnáší odlišné vibrace. Jak si stihne poradit s úkolem týdne? To vše zjistíte během velice zajímavého setkání už ve středu. O hostech zjistíte víc, než jste si mysleli.

Čtvrtek: autorizovaný inženýr Jiří (37) rád sportuje a ještě raději vaří.

Jiří Pokorný
Autor: FTV Prima Jiří Pokorný

Do pořadu se přihlásil sám, bere to jako osobní výzvu. Je přátelský a komunikativní. Pokud by vyhrál, dal by peníze manželce, nyní doma nejčastěji připravují vietnamská jídla – má rád mangový salát, křehké kuře a závitky. Ovšem jen ty servírovat nebude a jeho menu bude přepestré. V životě se neřídí jen jedním mottem, spíš si chce život užít. Jídla si vybral tak, jak je má rád. Ovšem bude to stačit jeho soupeřům? Sledujte už ve čtvrtek, jak se zahýbe kartami, které ostatní drží v rukách. A bude objeven taktik?

Pátek: Maminka na mateřské dovolené Karolína (25) se do pořadu přihlásila sama, aby zjistila, zda dokáže pohostit a uvařit pro cizí lidi.

Karolína Skalická
Autor: FTV Prima Karolína Skalická

Doufá, že to zvládne tak, aby byla sama se sebou spokojená, a pokud budou spokojení i další, tak bude moc ráda. Pokud by vyhrála, tak by v této nejisté době část výhry uschovala a za zbytek by koupila něco pěkného dceři a manželovi. Ráda připravuje těstoviny na různé způsoby, ryby a česká klasická jídla. Má ráda vše. Snaží se neomezovat se, ale ani se nepřejídat – jí tak, aby se cítila dobře. Menu si vybrala takové, aby bylo z dobrých surovin a tím pádem i chutné. Odjakživa se řídí mottem: „V životě je jen jediný lék na velké starosti: malé radosti.“ Užije si páteční vaření? A nepřepadnou ji obavy, jak to celé dopadne?

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami

Sledujte předpremiéry nových seriálů dříve než v televizi a bez reklam.

Sledujte předpremiéry hitů Primy: Hvězdy nad hlavou, 1. MISE, Slunečná i Dvojka na zabití

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!