Dana má skoro identické menu jako před lety její manžel!

Podaří se zdravotní sestře Daně (49) vyhrát se stejným jihočeským menu, jako před čtyřmi lety jejímu manželovi? Každopádně vyhrála lepší partu u stolu.
Dana Márová
Dana Márová
archiv TV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kdo poslechl hostitelčinu výzvu, aby se ve čtvrtek teple oblékl, neprohloupil. Přípitek se totiž odehraje na větrném kopci, spíš by se hodil punč než sekt, a pak se jde na velbloudí farmu. Ale to není veškerá zábava na úvod, hospodářství má i Dana, velká milovnice zvířat, hlavně psů. O Prostřeno! leccos ví už od svého druhého manžela, který v pořadu vařil a uspěl, Dana by chtěla jistě dopadnout přinejmenším stejně, manžel se o výhru dělil. Proto se kromě polévky spolehne i na stejné chody, jaké zvolil její muž.

Velboudi

Prostřeno! XVII (79) Velbloudi - Prostřeno!
Velbloudi - Prostřeno!

Je to menu jihočeské a hodně bramborové. A taková bude i její „bramboranda“, takže je skvělá možnost srovnání se včerejškem. Manžel před lety vařil dršťkovku, což by raději přivítal Roman. Předkrm Danu naučil už v dětství tatínek, jde o cmundu se zelím, v němž je pro větší říz i špetka chilli. Kdo si pod vepřovým masem s bramborovým salátem představoval řízek, na který se těšila Marie, mohl být zklamán. Jde o kus kořeněného vepřového, chutného a měkkého, pečeného na cibuli. Salát podle receptu kamarádky ze Slovenska je hodně obyčejný – jen s olejem, cibulí a octem, jak to mají u Dany doma rádi. A poslední palačinky s horkými jahodami a kopcem šlehačky nikoho nezarmoutily, i ve čtvrtek se všichni dosyta najedli.

Penis proti stresu

Prostřeno! XVII (79) Penis a prso - Prostřeno!
Prostřeno! XVII (79) Penis a prso - Prostřeno!

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 a hlasujte!

Reklama
Reklama