Dana Urbanová

REPRÍZA: Dana vystudovala střední průmyslovou školu, obor podnikatelská činnost, naposledy pracovala jako dámská krejčová.
Vstoupit do diskuse- 20 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Momentálně je nezaměstnaná. Udělala si kurz na asistentku pedagoga a brzy by ráda nastoupila do práce. První hostitelka je vdaná, s manželem jsou spolu devatenáct let, a teprve před čtyřmi lety se vzali. Bydlí ve 4+1 v Ústí nad Labem. Mají tři děti ve věku 10, 8 a 6 let. Doma jim dělají společnost dva pejsci – dvanáctiletý kokršpaněl Deny a čivava Filip. Deny je velký dobrák a parťák celé rodiny, Filipa mají teprve rok, vzali si ho od maminky, ten zůstal trochu nedůvěřivý vůči cizím lidem. Pejskům nejčastěji dávají konzervy nebo jim připraví kuře s rýží a zeleninou. Deny má nejraději vařený květák. Dana se do pořadu se přihlásila sama, protože si chce vyzkoušet, jestli zvládne připravit menu pro cizí lidi, které ráda pozná. Samozřejmě ji motivuje i výhra.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je přátelská a upřímná.

Zájmy:
Dana má ráda zvířata a baví ji ruční práce.

Vztah k vaření:
Vaří často a ráda pro svoji rodinu, hlavně připravuje rychlá jídla.

Chutě:
Mezi její oblíbená jídla patří zapečené špagety s květákem a sýrem.

Nesnáší:
Mořské plody, vepřové koleno, jehněčí a telecí maso a zvěřinu. Nikdy by nesnědla chobotnici a mušle. Při stolování jí vadí srkání.

Motto:
Co tě nezabije, to tě posílí.

Očekávání:
Těší se na nové zážitky.

Vstoupit do diskuse- 20 názorů

reklama