Daniel Ferenc

Daniel se vyučil v oboru kuchař-číšník. Dál nestudoval, protože se na škole setkal s rasismem. Živí se jako stand-up komik, moderátor a jako občasný komparz ve filmu. Vše bere s humorem a s lehkou nadsázkou.
Vstoupit do diskuse- 150 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Do pořadu ho přihlásil jeho šéf Roman, kterého musí oslovovat „vůdce“. Ten ho „donutil“. V zábavě má jasno, přijdou kamarádi – Refew, Elis, Jakub Děkan, Jaroslav Olah, DJ Poeta – budou hrát a zpívat, na začátku, pak i během zábavy atd. Své menu si Daniel vybral, protože mu přijde dost nóbl a propracované – takové gadžovské – aby zapadl mezi normální hráče.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je velký muž s velkým srdcem – prostě zabiják.

Zájmy:
Jeho velkým koníčkem je fitness – rád zvedá činky a chtěl by chodit běhat. V zimě rád lyžuje, chodí se podívat do švédské prodejny nábytku a baví ho komentování fotek celebrit na Instagramu.

Vztah k vaření:
Jednou popletl recept na perník z kuchařky s tatínkovým receptem, ale lidem to chutnalo. K jídlu má kladný vztah, ale častěji jí, než vaří.

Chutě:
Má rád skoro vše. Mezi jeho oblíbená jídla patří tatínkův perník.

Nesnáší:
Při stolování mu vadí u jednoho stolu lidé z konkurenčního rádia.

Motto:
V životě nemá žádné motto, kterým by se řídil.

Očekávání:
Těší se, že se potká s Leošem Marešem.

Vstoupit do diskuse- 150 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!