David Vybíhal

David vystudoval střední strojírenskou školu. Pracoval jako obsluha CNC, farmář, správce objektů, rozvozce jídel a momentálně pracuje jako manažer restaurace. Má přítelkyni, se kterou spolu žijí v jedné domácnosti.
Vstoupit do diskuse- 119 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Do pořadu se přihlásil sám, aby si dokázal, jestli umí vařit. Jeho okolí mu podle něj nesdělí upřímný názor, tak by se ho rád dozvěděl od hostů v pořadu. Pokud by vyhrál, tak by s negativním testem procestoval Itálii. Jako zábavu si pro své hosty připraví malování obrazu na velké plátno. Tato jídla si vybral, protože mu sedí stylem, a rád by využil místní suroviny.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je flegmatik a snad je i zábavný.

Zájmy:
Jeho velkým koníčkem je vaření. Má rád americká auta, off road ježdění, hudbu a staré gramodesky. S přítelkyní chodí do přírody a mají rádi turistiku.

Vztah k vaření:
Vaří odmala – naučil se vařit sám pro sebe z hladu, protože doma nic nebylo. V průběhu let zjistil, že láska prochází žaludkem, a holky balil na své kuchařské umění.

Chutě:
Rád připravuje klasickou českou kuchyni, hlavně ze zvěřiny, a baví ho italská kuchyně. Má rád skoro vše, nejvíc mu chutná maso.

Nesnáší:
Nemá rád koprovku, rajskou omáčku, krupicovou kaši a zdravou stravu.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Když projdu – projdu, neprojdu – neprojdu.“

Očekávání:
Těší se na zkušenosti, zábavu a okořenění běžných dnů.

Vstoupit do diskuse- 119 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!