Denisa Váchová

Denisa vystudovala střední školu obor pečovatelka. Nyní pracuje jako recepční. S přítelem Davidem má čtyřletého syna Davídka.
Vstoupit do diskuse- 348 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Po škole pracovala asi rok a půl v baru, poté byla na mateřské dovolené. S partnerem si zrekonstruovali dům a přestěhovali se z města na vesnici, kde jsou moc spokojení. Syn už začal chodit do školky a Denisa pracuje v hotelu ve vesnici. Do pořadu ji přihlásila její kolegyně z práce. Obě pořad pravidelně sledují a pak spolu vše rozebírají. Denisa ráda peče a nosí často ochutnat i do práce. Pokud by vyhrála, tak by část výhry věnovala rodičům jedné holčičky z vesnice, která je nemocná. Za zbytek by jela s rodinou na dovolenou. Během zábavy přijde na přetřes tradiční hra Hádej, kdo jsem. Menu si Denisa připravila z jídel, která nejsou časově tak náročná.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je milá, hodná a náladová.

Zájmy:
Ve volném čase chodí ráda plavat, jezdí na výlety s rodinou a chodí na procházky. Baví ji renovace starého nábytku.

Vztah k vaření:
Vaří moc ráda – často zkouší nové recepty a chutě.

Chutě:
Má ráda maso – nejraději kuřecí maso a divočinu. Chutnají jí těstoviny a sladká jídla.

Nesnáší:
Nejí vnitřnosti a nikdy by nesnědla tlusté maso.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry.“

Očekávání:
Těší se na nové zkušenosti.

Vstoupit do diskuse- 348 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!