Diana Cvernová

Diana studuje na střední škole služeb a řemesel ve Stochově. Brigádně pracuje jako číšnice, ve stánku anebo na rozvozu jídel. Žije v rodinném domě se svými rodiči.
Vstoupit do diskuse- 332 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Má staršího bratra, který už žije sám. Do pořadu ji přihlásila přítelkyně jejího bratra, protože miluje jídlo, které Diana vaří. Pokud by vyhrála, tak by si udělala vlastní nahrávací studio, aby mohla tvořit hudbu. Svým hostům v rámci zábavy zazpívá a jídla sestavila tak, aby si byla jistá jejich chutí i přípravou.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je velký extrovert a je vždy pro jakoukoli hloupost.

Zájmy:
Jejím velkým koníčkem je zpěv a hudba. Tvoří i vlastní hudbu, a to jak v angličtině, tak i v českém jazyce.  

Vztah k vaření:
Miluje jídlo a odmala vařila to, co ji máma naučila. Vše už vylepšila minimálně dvakrát.

Chutě:
Ráda připravuje dezerty, hlavní jídla – těstoviny, steaky – a také jídla z čínské, japonské a taiwanské kuchyně. Ráda má vše kromě syrových rajčat.

Nesnáší:
Nejí samotná rajčata, bůček, jitrnice a další uzeniny. Nikdy by nesnědla tlusté maso – bůček.

Motto:
V životě se řídí mottem: ,,Všechno je už dávno sepsané, život se nám přehrává před očima.‘‘

Očekávání:
Těší se na normální lidi, kteří umí vařit. Doufá, že se budou soustředit u bodování na chuť jídla a ne na to, aby dali co nejméně bodů za nějakým účelem.

Vstoupit do diskuse- 332 názorů

reklama