DJ Džejár - Petr Dzingel

Petr je hudebník a majitel produkční a eventové agentury. DC Promo Agency a festivalu Svojšice. DJingu se věnuje od roku 1994, posledních více než 22 let hraje elektronickou hudbu na tanečních akcích v ČR i zahraničí.
Vstoupit do diskuse- 95 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žije se svou rodinou v Chrudimi. Má manželku a dvě děti – 22 a 18 let. Do pořadu se přihlásil, aby měl možnost představit DJ elektronické hudby běžné populaci. Pokud by vyhrál, dal by peníze na cestování, které je jeho velkým koníčkem. Pravidelně cestuje po Asii, rád objevuje tajemství Východu, miluje moře a přírodu. Má obrovskou vášeň pro vaření lokálního street foodu. Své menu poskládal z jídel kuchyně, kterou miluje, tedy asijské. Jako zábavu si pro své hosty připravil vystoupení jiného DJ.

Charakter:
Sám sebe popsat nedokáže.

Zájmy:
Mezi jeho koníčky patří elektronická hudba, cestování, vaření a vše, co se týká asijské kuchyně.

Vztah k vaření:
K vaření má velmi kladný vztah – patří k jeho koníčkům.

Chutě:
Rád připravuje jídla z asijské a italské kuchyně. Má rád asi vše, pokud to není zkažené. Mezi jeho oblíbená jídla patří smažený thajský papájový salát.

Nesnáší:
U stolu je vždy s lidmi, kteří jsou v pohodě a nemusí žádné problémy řešit. Nejí dušené maso s bramborami. Nikdy by nesnědl pečené pavouky.

Motto:
V životě se snaží vyhýbat negativním lidem a situacím.

Očekávání:
Očekává pozitivní přínos pro jejich DJ scénu ve vztahu ke vnímání DJ jako odlišné komunity.

Vstoupit do diskuse- 95 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!