DJ Enrico - Martin Boháček

Martin je DJ a muzikant. Vlastní dvacet let klub Studio 54 a vinárnu na Praze 1. Je členem produkčního teamu festivalu Mácháč. Má přes deset let přítelkyni a doma jim dělá společnost bláznivá čivava.
Vstoupit do diskuse- 39 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nabídku účinkovat v tomto speciálu přijal, protože to není jen o vaření, ale i o setkání lidí ze stejné branže. Rád by ukázal, že i hudebníci, co hrají na festivalech pro 100 000 lidí, jsou normální lidé jako všichni ostatní. Pokud vyhraje, tak peníze dá do útulku pro týrané pejsky, se kterým spolupracuje. Do soutěže nejde pro výhru, ale jde se zúčastnit a zjistit, jak vaří jeho kolegové. Jako zábavu si připraví pro své hosty míchání drinků na terase pod dohledem mistra světa. Tato jídla si vybral, aby mohl ukázat, jak vaří doma – z kvalitních surovin, ale lehce, zdravě, a přitom snadně.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je vždy dobře naladěný, veselý optimista s neutuchající zvědavostí cestovat a poznávat nové země, jídla a lidi.

Zájmy:
Má rád sport, hudbu, auta a své holky – přítelkyni a čivavu.

Vztah k vaření:
Miluje jíst a vařit, ale nerad uklízí nádobí.

Chutě:
Rád připravuje lehká a jednoduchá italská, španělská a středomořská jídla. Má rád maso, ryby, saláty a zeleninu.

Nesnáší:
Nejí čočku, koprovku, kulajdu a veverku. Nikdy by nesnědl jídlo, které se mu nelíbí, nevoní mu, neláká ho nebo mu utíká z talíře.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Buď lepší člověk než ostatní a chovej se k nim líp, než by se měli chovat oni k tobě.“

Očekávání:
Těší se setkání s fajn lidmi a na dobrá jídla.

Vstoupit do diskuse- 39 názorů

reklama