DJ Lucca - Lucie Dvořáková

Lucie vystudovala gymnázium, které zakončila maturitou. Dříve pracovala jako recepční v hotelu Holiday Inn Brno, jako asistentka ředitele Skanska Brno a asistentka ředitele Carrefour Brno. Nyní je jejím povoláním tvorba hudby a DJ.
Vstoupit do diskuse- 168 názorů
DJ Lucca - Lucie Dvořáková

S manželem Michalem má dva syny – Michal 10 let a František 8 let. Ve všední den ráno vypraví syny do školy a poté se věnuje své práci nebo jde na trénink ping-pongu, cvičit pilates nebo jógu. Odpoledne vyzvedává děti ze školy a vozí je na různé kroužky. O víkendech pracuje (hraje na akcích), nebo je tráví s rodinou společně. Do pořadu se přihlásila, protože má ráda nové výzvy, chce se zdokonalit ve vaření a ráda pozná nové lidi. Zatím nepřemýšlela, jak by naložila s výhrou, pokud by vyhrála. Jako zábavu si pro své hosty připraví obíhačku v ping-pongu – mají stůl, dá ho ven, pokud bude pěkné počasí – ona si s hosty dá i společně trénink – hraje závodně první ligu. Jídla pro menu si vybrala, protože je v nich hodně zeleniny, hlavní chod je ryba a dezert je výživný a zdravý.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je společenská, ale je ráda i sama. Je přemýšlivá, sobecká, ale má dobré srdce. Je citlivá, pracovitá, ale někdy ráda lenoší. Občas je náladová. Je typický blíženec, který má dvě tváře.

Zájmy:
Jejím největším koníčkem je její práce, a to hudba. Má ráda párty, které patří také k její profesi. Nejraději tráví volný čas se svou rodinou.

Vztah k vaření:
Vaří ráda a baví ji to.

Chutě:
Ráda připravuje saláty, ryby a zdravá jídla. Má ráda ryby, zeleninu a saláty, maso, omáčky a také miluje asijskou kuchyni a sushi.

Nesnáší:
Nejí tlačenku, ovar a zabijačkové produkty. Nikdy by nesnědla koleno nebo bůček.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Změň, co změnit můžeš, a nesnaž se změnit to, co změnit nemůžeš.“

Očekávání:
Těší se na zajímavou zkušenost, ráda se naučí nové recepty a pobaví se.

Vstoupit do diskuse- 168 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!