DJ Manene - Roman Janku

Roman má středoškolské vzdělání v oboru podnikání, zakončené maturitou. Pracuje jako DJ a hudební producent – jiné povolání nikdy neměl. Děti ani manželku nemá.
Vstoupit do diskuse- 21 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Dokud nebyl koronavirus, tak byl jeho život jen tour, show, cestování po světě a takto pořád dokola, několik let v kuse. Přihlásil se sám, aby změnil názor, že DJ jsou jen „smažky“ a pouštěči písniček. Pokud by vyhrál, tak by polovinu použil na natočení klipu, protože covid zastavil všechny jeho příjmy, a druhou polovinu by dal na charitu. Kamarád kytarista bude v rámci zábavy předvádět svůj um. A proč si vybral jídla do svého menu? Tato jídla si vybral, protože dětství strávil u dědy v Beskydech, kde se jedlo vždy to, co se střelilo – menu je odkaz.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je upřímný, přátelský a nechá se nahecovat do čehokoli.

Zájmy:
Mezi jeho koníčky patří cestování, box, surfing a fotografování. Baví ho i jeho práce a také ji řadí mezi své koníčky.

Vztah k vaření:
K vaření má kladný vztah – vybral si ho, aby nemusel doma uklízet, a už u něj zůstal.

Chutě:
Rád připravuje cokoli, co mu chutná. Má rád řecká, asijská, mexická a afghánská jídla. Mezi jeho oblíbená jídla patří mexické tacos a lanýže.

Nesnáší:
Při stolování mu vadí ticho.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Co můžeš odložit na zítra, odlož na pozítří.“

Očekávání:
Těší se na dobrou zábavu.

Vstoupit do diskuse- 21 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!