DJ Rido - Pavel Ridoško

Pavel pracuje jako hudební skladatel, DJ a zvukař. Je svobodný. Proč se přihlásil? Rád využije příležitost potkat se s lidmi, kteří se také věnují hudbě a mají kladný vztah k vaření.
Vstoupit do diskuse- 28 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Rád využije možnosti podělit se o denní rituály, které mu pomáhají při každodenní kreativní činnosti skladatele elektronické hudby a DJ. Rád by vyvrátil mýty, které jsou spojené s elektronickou hudbou. Pokud by vyhrál, rád by realizoval výlet trochu mimo jeho komfortní zónu, který je propojený s pomocí jedné organizace. Zatím o tom víc nechce mluvit. Jako zábavu si pro své hosty připravil techniky dýchání. Menu poskládal z jídel, která má rád on sám, a věří, že potěší i ostatní.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je pozitivní, společenský, bádavý a má smysl pro humor.

Zájmy:
Má rád sport, své přátele a práci. Snaží se porozumět báječnému světu a lidskému vědomí.

Vztah k vaření:
Jídlo vnímá jako jednu z nejdůležitějších součástí života. Věří tomu, že jídlo má obrovský dopad na naše zdraví a energii. Vaření je pro něj velice zábavná a kreativní činnost.

Chutě:
Jí skoro vše kromě pečiva, mouky a hodně sladkých jídel.

Nesnáší:
Nejí sladké, pečivo a kopr.

Motto:
V životě se řídí heslem: „Nikdy se nevzdávej.“

Očekávání:
Těší se na skvěle strávený čas a doufá, že i na dobré jídlo.

Vstoupit do diskuse- 28 názorů

reklama