Dominik Táborský

Dominik má bakalářské vzdělání v oboru marketing. Pracuje jako podnikatel v oblasti nižšího developmentu, tvůrce marketingových prostředků v hotelnictví realit. Žije s přítelkyní a kočkou.
Vstoupit do diskuse- 22 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Je duchem velký dobrodruh a s přítelkyní milují cestování a poznávání nových kultur. Jednou jedl zkvašeného žraloka a jindy připravoval kobe v centru Osaky. Umí jít do věcí po hlavě, ale vše si vždy řádně v noci promyslí. Hodně věcí se mu v životě povedlo, ale jsou i takové, které není třeba komentovat. Do pořadu se přihlásil sám, protože má rád výzvy a pořad už nemohl jen dál pasivně sledovat u televize. Jeho přítelkyně prý vaří jak z michelinské restaurace, tak by chtěl dokázat, že to také umí, a mít aspoň malé ocenění Biba. Pokud vyhraje, tak část peněz dá na útulky na kočky, část dostane jejich kočka a pak jeho přítelkyně. Pro sebe si nechá jen minimum. Jídla pro menu si vybral, protože je má rád a doufá, že je zvládne připravit na dobré úrovni. Jako zábavu si pro své hosty připraví Polaroid a ochutnávku sušeného masa.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je spolehlivý, kreativní a přátelský.

Zájmy:
Má rád focení, jídlo, baví ho vše kolem automobilového průmyslu a zajímá ho architektura. Mezi jeho další koníčky patří ekonomie, kryptoměny a reality.

Vztah k vaření:
Dominik sám sebe považuje za aktivního a pasivního milovníka gastronomie.

Chutě:
Má rád tradiční japonskou a indickou kuchyni. Chutnají mu burgery, vietnamská a mexická jídla. Rád připravuje jídla na grilu.

Nesnáší:
Nejí většinu sladkých pokrmů, obzvlášť když jsou servírovány teplé.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Vyskoč, křídla roztáhneš v letu.“

Očekávání:
Těší se na nové zážitky, poznání nových lidí a nové pohledy na svět.

Vstoupit do diskuse- 22 názorů

reklama