Egor bude hosty v Prostřeno! učit metalový řev

Prostřeno! bude opět velmi zajímavé. Ženy budou v mírné přesile. Tři proti dvěma mužům.
Prostřeno! 14 všichni
Prostřeno! 14 všichni
archiv TV Prima

reklama

Komu se podaří vyhrát tentokrát? Muži, nebo ženě? A je právě toto rozhodující pro úspěch v kuchyni? Kdo si tentokrát nejlépe poradí s úkolem týdne, kterým je příprava a vkomponování tvarohu do již ohlášeného menu? Jaký je váš názor?

Podívejte se na exkluzivní upoutávku:

Prostřeno! XXII (66) - upoutávka
Prostřeno! XXII (66) - upoutávka

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak může těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Youtuber Egor (28) kromě práce buduje svůj YouTube kanál a věnuje se hudbě.

Egor Erushin
Autor: archiv TV Prima Egor Erushin

Nebude to jeho první zkušenost s televizní kamerou – v roce 2013 zkoušel štěstí v Superstar a v Rusku účinkoval v nějakém pořadu své maminky (byla tam moderátorka). Sám o sobě tvrdí, že je pracovitý, a lidé o něm říkají, že je zábavný. Nebojí se nových zážitků a rád zkouší nové věci. Pokud vyhraje, tak peníze investuje do svých kapel. Zaujme jeho zábava – výuka hostů, jak se zpívá metalovým hlasem?

Úterý: Pokrývač Josef (56) má Prostřeno! rád. Proto se rozhodl poznat jej také z druhé strany.

Josef Pánek
Autor: archiv TV Prima Josef Pánek

Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na zařízení bytu a polovinu by dal na charitu na nemocné děti. Jako zábavu si pro své hosty připraví poznávání evropských vlajek a hlavních měst států. Má rád sport – do nedávna hrál fotbal a další sporty, ale po úrazu kyčle už nemůže. V létě rád houbaří. Má rád zvířata a chová andulky, želvu a rybičky. Nejí mořské plody. Jak bude hostům chutnat jeho typicky české menu? Dívejte se už v úterý!

Středa: Studentka Kaya (16) se rozhodla přiblížit mexickou kuchyni českému národu.

Kaya Alexandra Ramos Ayala
Autor: archiv TV Prima Kaya Alexandra Ramos Ayala

Kaya žije s matkou – její další rodina žije v Praze a v Mexiku. Kaya se narodila v Americe, kde žila do 14 let. Její matka je Češka a táta byl Mexičan – rodiče se potkali v Americe, kde se i vzali a žili zde. Otec nečekaně zemřel před dvěma lety, a tak se Kaya a její matka přestěhovaly do České republiky. Do pořadu ji přihlásila její máma, protože společně rády pořad sledují a Kaya umí dobře vařit. Pokud by vyhrála, tak by si peníze nechala na autoškolu a na studium. Podaří se jí oslnit mexickým menu? Dívejte se už ve středu!

Čtvrtek: Kosmetička Petra (33) by případnou výhru použila na nákup nového vozu.

Petra Hrdličková
Autor: archiv TV Prima Petra Hrdličková

Vsadí na exkluzivní hovězí maso Wagyu. Povede se jí oslnit své soupeřící natolik, aby jí dali dostatečný počet bodů, potřebných pro výhru? Zajímá se o gastronomii a vše kolem ní. Má ráda české filmy, zajímá ji móda a ráda se setkává s přáteli. Tvrdí o sobě, že je komunikativní, veselá i kritická. Bude její naturel považován za taktizování? Nebo jste se právě poznali s černým koněm celého týdne?

Pátek: Pokladní Lenka (37) žije se svými pejsky a přítelkyní poklidným životem.

Lenka Hrabovská
Autor: archiv TV Prima Lenka Hrabovská

Ráda se věnuje kutilství, péči o domácí mazlíčky a když to jde, cestuje. Nemá ráda lež a přetvářku, takže na taktizování z její strany to v tomto týdnu nevypadá. Nebo se všichni pleteme a touha po výhře změní každého? A co její lehoučké menu, které je vyvážené chuťově i esteticky – dokáže dostatečně nadchnout ostatní? Má naději na výhru?

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

reklama

reklama