Eliška Kučerová

Eliška vystudovala SPŠ, SOŠ a SOU Hradec Králové, obor Informační služby. Po škole pracovala rok jako au pair ve Švýcarsku, poté jako asistentka ředitele v mezinárodní společnosti. Nyní je na mateřské dovolené a je maminkou na plný úvazek.
Vstoupit do diskuse- 150 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Se svým přítelem je jedenáct let a šest let už spolu bydlí. Společně mají dvouletou dceru. Eliška se věnuje péči o domácnost, pejskovi a rodině. S rodinou tráví nejraději čas venku. Do pořadu se přihlásila sama, protože by chtěla vystoupit z komfortní zóny a vyzkoušet něco nového.

Ráda a snad i dobře vaří, tak by chtěla otestovat svá jídla i na rozmanitějším okruhu lidí. Pokud vyhraje, peníze použije na svatbu, kterou bude mít letos v létě. Jako zábavu si připravila hádání jídel. Tato jídla si vybrala, protože je mají doma rádi a měla by je zvládnout připravit v daném čase.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je přátelská, hravá, chápavá a občas drzá a roztržitá.

Zájmy:
Má ráda procházky a hory – jak v teniskách, tak na lyžích, baví ji grafika, vaření, pečení a jízda na kole.

Vztah k vaření:
Vaření ji moc baví a má k němu kladný vztah, ale nebaví ji následný úklid.

Chutě:
Ráda připravuje jednoduchá, ale chutná jídla. Má ráda maso na různé způsoby s přílohou.

Nesnáší:
Nejí velmi tučné maso, škvarky a masové konzervy. Nikdy by nesnědla některé vnitřnosti, jako jsou dršťky, mozeček a morek.

Motto:
V životě se řídí mottem: ,,Pokud má problém řešení, není třeba dělat si starosti. Pokud problém nemá řešení, starosti tomu nepomohou.‘‘

Očekávání:
Těší se na setkání s novými lidmi, ochutnání nových jídel a zábavu.

Vstoupit do diskuse- 150 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!