Ella Zimmermannová

Ella je v maturitním ročníku a za pár měsíců už snad bude mít za sebou maturitu. Ráda by šla pak dál studovat logopedii nebo speciální pedagogiku na vysokou školu. Pracuje brigádně jako servírka v restauraci a chvíli pracovala jako chůva.
Vstoupit do diskuse- 0 názor
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Něco přes půl roku bydlí s kamarádkou v Praze. Předtím bydlela v Rakovníku u rodičů a zde bude také vařit. Do Rakovníka jezdí na víkendy, protože zde má rodinu a přátele. Má sestru, která má syna, a Ella je s nimi moc ráda. Do pořadu se přihlásila sama, protože si to chtěla zkusit. Dlouho přemlouvala mámu, aby do toho šla, ale nakonec se toho ujala sama Ella. V karanténě začala dost vařit a myslí si, že se hodně zlepšila. Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na vybavení nového bytu nebo na cestu do Španělska, kam by chtěla jet jako au-pair. Jídla do menu si vybrala, protože jsou zdravá, a zároveň moc dobrá. Jako zábavu si pro své hosty připraví malování chlorovým bělidlem na plátěné tašky.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je přátelská, společenská a komunikativní. Myslí si, že vyjde s každým. Nemá ráda arogantní lidi a lži. Někdy dokáže být vznětlivá a poté jedná v afektu, ale snaží se s tím pracovat. Někdy je nemotorná.

Zájmy:
Snaží se trávit volný čas s kamarády a obklopuje se lidmi, kteří ji posouvají dál a rozumí si s nimi. Dlouho se věnuje studiu zpěvu na ZUŠ a je to její největší koníček. Snaží se zajímat o zdravý životní styl a zdravou stravu. Zajímá ji psychologie a duševní rozvoj. Když má čas, tak si zacvičí jógu nebo medituje. Poslední dobou se zajímá o esoteriku. Ráda chodí na procházky a podniká různé výlety.

Vztah k vaření:
Odmala se inspirovala u své mámy v kuchyni a vařila s ní. Už ve dvanácti letech si připravovala jídlo sama, protože byla vegetariánka. Vaření miluje a jí raději doma než v restauraci. Chce mít přehled o tom, co jí. Nejvíc ji baví připravovat snídaně.

Chutě:
Má ráda indická jídla, ale není v jejich přípravě tak zkušená. Nejčastěji jí rýži s různými přílohami. Má ráda sushi.

Nesnáší:
Moc nemusí červené maso, nikdy by nesnědla vnitřnosti (jazyk, játra atd.).

Motto:
V životě se řídí mottem: „Láska hory přenáší.“

Očekávání:
Ella je velká trémistka a doufá, že se naučí se svým stresem a strachem pracovat. Ráda ochutná nová jídla a naučí se nové recepty.

Vstoupit do diskuse- 0 názor

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!