Emília Slezáková

Po rodičovské dovolené je na úřadu práce a je v domácnosti. Předtím pracovala jako administrativní pracovnice. Má středoškolské vzdělání zakončené maturitou.
Vstoupit do diskuse- 160 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Emília je rozvedená a žije pět let s přítelem. Je jí 35 let, má dvě děti – syn 9 let, který je z prvního manželství, a s nynějším přítelem má dceru, které jsou 4 roky. Emília se přihlásila, protože už to jednou zkusila a chce zažít zase dobrou zábavu. Pokud by vyhrála, tak by část peněz použila na vybavení svého salonku a za zbytek by jela s rodinou na dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví výrobu náramků. Jídla pro menu si vybrala, protože jsou skvělá a dobře se k sobě hodí.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že má srdce na dlani.

Zájmy:
Mezi její koníčky patří sport, móda a jejím hobby je modeláž nehtů.

Vztah k vaření:
K vaření má kladný vztah i když vařit „musí“, protože má děti.

Chutě:
Ráda připravuje rychlá jídla a recepty, co jí nezaberou moc času. Má ráda zdravá jídla. Mezi její oblíbená jídla patří zelnofleky a zapečená zelenina.

Nesnáší:
Při společném jídle jí vadí mlaskání.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Chovej se k lidem tak, jak bys chtěl, aby se lidé chovali k tobě.“

Očekávání:
Těší se na zábavu a na ochutnání nových jídel.

Vstoupit do diskuse- 160 názorů

reklama