Emotivní chvilky ve folklórním speciálu Prostřeno! Komu ze soutěžících ukápne slzička?

Pohled na partu tančících a zpívajících lidí vyvolá v Prostřeno silné pocity. Mísit se bude radost, dojetí i stesk.
Prostřeno! XXIII (105) Parta z jižní Moravy
Prostřeno! XXIII (105) Parta z jižní Moravy
archiv TV Prima

reklama

 

 

Zlatým hřebem každého večera ve folklórním speciálu Prostřeno! je zábava, při které se vždy zvesela tančí, zpívá a hraje na hudební nástroje. Jinak tomu nebude ani u Petra, který si na pomoc zavolá spoustu přátel ze strážnického souboru Danaj.

Místnost plná sličných šohajů a vyšnořených děveček v krásných krojích ale v Petrových hostech nevyvolá jenom úsměv na tváři. Uplakané oči Jarmilky prozradí, že pocity z této zinscenované veselice jsou poněkud smíšené. Co je toho ale příčinou?

Podívejte se, jak vypadá zábava v podání souboru Danaj:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! XXIII (105) - Jaruška pláče

„Já když jsem je viděla tancovat, tak mi bylo líto, že už jsme dlouho netancovali,“ odůvodní svoje slzy Jarmila. Se slzami na krajíčku však nebude úplně sama. Moment nabitý emocemi se podepíše také na Jožkovi, který se nechá dojmout jedinečnou atmosférou večera. Budou hosté hodnotit Petrovu zábavu jako nejlepší z celého týdne? To zjistíte v pátečním Prostřeno!

Na Prostřeno! se dívejte každý všední den v 17:50 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!