Ernestýna Štěrbová

Ernestýna studuje střední školu gastronomickou a hotelovou obor cukrář. Bydlí jen s mámou, ale má další čtyři sourozence.
Vstoupit do diskuse- 153 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Její starší sestra má dva syny, se kterými tráví ráda čas. Je poměrně sociálně aktivní člověk. Má hodně kamarádů a hodně zájmů. Do pořadu ji přihlásila její nejlepší kamarádka. Zatím nepřemýšlela, jak by s výhrou naložila – asi by ji investovala do kuchařského a cukrářského vybavení. Jako zábavu si pro své hosty připraví přípravu malých dortíků. Každý host si nazdobí jeden malý dort. Jídla pro menu si vybrala, protože většina receptů jsou její vlastní.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je poměrně aktivní člověk. Je ráda středem pozornosti, a proto také přijala výzvu a účastní se pořadu Prostřeno!. Sama by o sobě řekla, že je relativně hodná, ale neklidná.

Zájmy:
Jejím největším koníčkem je cukrařina. Ráda vaří, ale nerada pracuje s masem. Hodně času tráví se svými synovci, sourozenci a kamarády. Poslouchá ráda hudbu a tancuje.

Vztah k vaření:
Gastronomii se věnuje skoro celý život, je to je její největší koníček a odreagování.

Chutě:
V jídle je dost vybíravá, ale má ráda zeleninu v jakékoli podobě.

Nesnáší:
Nejí opravdu hodně surovin, ale v pořadu se pokusí ochutnat vše.

Motto:
Nemá motto, kterým by se v životě řídila.

Očekávání:
Celý týden bere jako výzvu. Ráda by potkala nové a fajn lidi a těší se na dobrou náladu. Chtěla by, aby dobrá nálada panovala celý týden.

Vstoupit do diskuse- 153 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!